Servis a podpora

Spoločnosť SITECH SK zabezpečuje záručný a pozáručný servis všetkých typov nivelačných systémov Trimble a Spectra Precision .Všetky opravy sú vykonávané našimi autorizovanými technikmi vyškolenými v materskej spoločnosti Trimble Holdings GmbH.


Naše servisné strediská sú priamo prepojené s technickou podporou výrobcu. Medzi najdôležitejšie výhody tohto prepojenia patrí úzka spolupráca medzi výrobným závodom a koncovým zákazníkom. To prináša najrýchlejšiu a najúčinnejšiu podporu pri identifikácii a riešení technických požiadaviek zákazníkov. Toto úzke prepojenie nám umožňuje rýchlo reagovať na poznatky a podnety zákazníkov, ktoré sa tak rýchlejšie zavádzajú do výroby

.
Inštaláciu nivelačných systémov vykonávame priamo u zákazníka alebo na mieste, ktoré zákazníkovi najviac vyhovuje. Naše vybavenie umožňuje kompletnú inštaláciu nivelačného systému trebárs aj na "zelenej lúke".


Servisné služby poskytované spoločnosťou SITECH SK:

  • Servis 7 dní v týždni.
  • HOT LINE 24 hodín denne.
  • Servis a technická podpora na pobočke v Banskej Bystrici, Prahe aj Brne. K zákazníkovi vyráža technik s kompletne vybaveným servisným vozidlom a najkratšou dojazdovou vzdialenosťou.
  • Veľký počet náhradných dielov na sklade.
  • Zdarma zapožičanie náhradného komponentu v prípade poruchy.


Kvôli bezproblémovej prevádzke nivelačných systémov a samozrejme kvôli efektívnemu využívaniu všetkých ich funkcií, na prianie zákazníka vykonávame pravidelné školenia obsluhy stavebných strojov so všetkými typmi nivelačných systémov.


Služby a technická podpora poskytovaná spoločnosťou SITECH SK:

  •  Profesionálna príprava digitálnych modelov terénu, určená pre riadenie strojov a meračské práce.
  •  Bezplatné konzultácie pri riešení vašich problémov.
  •  Školiace stredisko pre práce s novými technológiami, vrátane výcviku strojníkov na strojoch vybavených najmodernejšími nivelačnými systémy.
  •  Požičovňa meračských a nivelačných systémov vám umožní znížiť investície pri zaobstarávaní nových technológií.
  •  Ucelené kompletné produktové riešenie od stavby až po kanceláriu "Trimble Connected Site - Prepojená Stavba".

 
HOT - LINE
Služba HOT LINE je určená ku konzultáciám technických problémov so špecialistami. Tým sa snažíme pomôcť našim zákazníkom efektívne riešiť problémy priamo na stavbe bez nutnosti ďalších nákladov spojených s výjazdom servisného technika. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach:

+421 903 320 046


Našim cieľom nie je len predaj moderných technológií, ale predovšetkým ich zavádzanie do stavebných procesov a zabezpečovanie špičkovej podpory pri ich užívaní.
 

Tlač

Copyright © 2011 SITECH CZ