Univerzálny laser UL633

NOVINKA! Univerzálny laser Spectra Precision UL633 - Tri zariadenia v jednom!

Toto zariadenie, na ktoré sa vzťahuje PÄŤROČNÁ ZÁRUKA, môžete použiť ako:

  • Potrubný laser
  • Sklonový laser
  • Interiérový laser

Univerzálny laser Spectra Precision UL633 je prvý stavebný laser umožňujúci úplnú automatickú kontrolu všetkých troch osí (X / Y / Z). Ovládanie osi Z sa vykonáva prostredníctvom špeciálneho laserového zväzku s technológiou "fan". Pomocou stavebného lasera UL633 môžete riadiť stavebné stroje, pokladať potrubia, ako so štandardným potrubným laserom, alebo vykonávať všetky interiérové práce pomocou viditeľného laserového lúča vrátane vytyčovanie zvislej roviny alebo pravých uhlov.

Pripravili sme pre vás niekoľko inštruktážnych videí, môžete si tiež stiahnuť informačnú brožúru.

Exkluzívne funkcie a vlastnosti laseru Spectra Precision UL 633

Automatické urovnanie osíExtrémne rýchle automatické urovnanie v horizontálnej aj vertikálnej rovine.
Rozsah nastavenia spáduod -25% do +25%
Diaľkové ovládanieMožnosť nastavenia rádiovej alebo infračervenej komunikácie (infračervená komunikácia je používaná u UL633 pri funkcii potrubného laseru).
Mód citlivosti na vibrácieUmožňuje zvoliť správnu citlivosť pre vašu prácu, napríklad v silnom vetre, alebo na miestach, kde prebiehajú hutniace práce.
Automatická kompenzácia teplotyZaisťuje správne nastavenie výšky laserového lúča aj po zmene teploty.
Aktívny terčíkUnikátny aktívny terčík - Spot Finder SF601 zaistí presné zacielenie bodového laserového lúča do požadovaného bodu.
Automatické zaradenie do osy spáduPomocou laserového senzora HL750 vybaveného rádiovým modulom môžete vykonať presné zaradenie rotačného lasera do osi spádu a to bez nutnosti manuálneho nastavovania.
Duálne automatické zaradenie do osy spáduTáto exkluzívna funkcia umožňuje presné automatické zaradenie rotačného lasera do osi spádu s pomocou dvoch detektorov a to bez nutného umiestnenia detektorov do pravého uhla (nie je potrebné poznať presné umiestnenie osí spádu plochy).
Meranie horizontálneho uhlaTáto funkcia umožňuje zmerať neznáme uhly medzi dvoma bodmi pomocou dvojosového urovnania.
Automatické zacielenie bodového lúčaPomocou nového aktívneho terčíka SF601 lúč rýchlo a presne zacieli na bod v horizontálnej rovine, zatiaľ čo os sklonu bude zachovaná (táto funkcia je veľmi často používaná napríklad u potrubných laserov).
Automatické zmeranie hodnoty spádu v jednej alebo dvoch osiachTáto funkcia zmeria a zobrazí aktuálny stupeň existujúceho sklonu a tým eliminuje časovú náročnosť a chyby vzniknuté pri výpočtoch. Spád môže byť zmeraný pomocou rotačného alebo bodového lúča.
„Uzamknutie“ laserového lúča do známeho boduTáto funkcia automaticky "uzamkne" lúč na danej výške alebo výškovom bode definovanom laserovým senzorom HL750 alebo SF601, a tým zamedzí možnosti posunu alebo chyby vzniknutej vplyvom poveternostných podmienok alebo iných okolností. Uzamknúť možno rotujúci alebo bodový lúč.
Odolná konštrukciaVydrží pád až z 1 m na betón.
Zatienenie požadovaného sektoruTáto funkcia umožní odstrániť odrazy laserového lúča alebo zamedzí vysielaniu laserového lúča do miesta, kde je používaný iný rotačný laser.


 

Tlač

Copyright © 2011 SITECH CZ